More

  TAG

  јк травел

  JK Травел: LAST MINUTE ПОНУДА ЗА 02.07.2024 Вила Мариева-Канали

  LAST MINUTE ПОНУДА ЗА 02.07.2024 Вила Мариева-Канали четворокреветна соба- 577 евра 👉 Линк од понудата: https://jk.mk/tours/marievakanali/ 📞 Контакт: 15 585 🌍 https://jk.mk/

  ЈК Травел: МАРИЕВА ХАУС – ВРАХОС (ЛИГИА) Апартман за 4 лица со сопствена плажа, идеална комбинација на море и мир

  МАРИЕВА ХАУС - ВРАХОС (ЛИГИА) Апартман за 4 лица со сопствена плажа, идеална комбинација на море и мир се наоѓа на втор ред од плажа Линк...

  ЈК Травел: ЛЕТО 2024 – ТУНИС 🌴𝐓𝐑𝐎𝐏𝐈𝐂𝐀𝐍𝐀 𝐂𝐋𝐔𝐁 𝟑* – 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐒𝐓𝐈𝐑 Термин 06.06-12.06.2024

  🐪 ЛЕТО 2024 - ТУНИС 🐪 🌴𝐓𝐑𝐎𝐏𝐈𝐂𝐀𝐍𝐀 𝐂𝐋𝐔𝐁 𝟑* - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐒𝐓𝐈𝐑 🌴 📅 Термин 06.06-12.06.2024 Стандардна соба - 448 € по лице ✈ 6 ноќевања All Inclusive +...

  СРЕЌЕН РОДЕНДЕН „ЈК ТРАВЕЛ“17 години ги полниме страниците од Вашите пасоши

  17 години ги полниме страниците од Вашите пасоши Посакуваме уште многу нови заеднички авантури стотици нови дестинации и илјадници прекрасни моменти!!! СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЈК ТРАВЕЛ

  ЈК Травел: ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕТО 2023?! Ја имаме НАЈГОЛЕМАТА ПОНУДА за сместување во ГРЦИЈА и АЛБАНИЈА

  ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕТО 2023?! Ја имаме НАЈГОЛЕМАТА ПОНУДА за сместување во ГРЦИЈА и АЛБАНИЈА Апартманско и хотелско сместување НАЈГОЛЕМА ЧАРТЕР ПРОГРАМАСО ДИРЕКНИ ЛЕТОВИ ОД СКОПЈЕ АНТАЛИЈА,...

  ЈК Травел: Остров Џерба – Тунис!!!! Нова дестинација за лето 2023 со директен чартер лет 

  Остров Џерба - Тунис!!!! Нова дестинација за лето 2023 со директен чартер лет  Термин 12.06.2023! ПОБРЗАЈТЕ!!! YADIS DJERBA GOLF THALASSO & SPA - 575еур по лице ULYSSE...

  ЈК Травел: ХОТЕЛ НА ДЕНОТ PENELOPE BEACH HOTEL 3* -КИПАР

  ХОТЕЛ НА ДЕНОТ PENELOPE BEACH HOTEL 3* -КИПАР 588 евра по лице полупансион 7 ноќевања-чартер програма Побарајте понуда кај нас и РЕЗЕРВИРАЈТЕ СЕГА!!! www.jk.com.mk

  ЈК Травел: KAMELYA FULYA HOTEL 5* – Турција ресорт лоциран на песочната плажа во Сиде

  KAMELYA FULYA HOTEL 5* - Турција ресорт лоциран на песочната плажа во Сиде ​ ​уживајте во врвна UAI услуга, 14 базени, аква парк за деца...

  ЈК Травел: Продолжен викенд во ХАНИОТИ Tresor Sousouras 4*

  Продолжен викенд во ХАНИОТИ Tresor Sousouras 4* 28.04.-01.05.2023 (3 ноќевања) на услуга полупансион 291е за двајца, сместување во стандардна соба Побарајте понуда кај нас и РЕЗЕРВИРАЈТЕ СЕГА!!! www.jk.com.mk

  ЈК Травел: ЛЕТО ВО ХУРГАДА, ЕГИПЕТ

  ЛЕТО ВО ХУРГАДА, ЕГИПЕТ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО 15/04/23 487€ по лице - KING TUR AQUA PARK HOTEL Чартер лет од Скопје до Хургада All Inclusive услугатрансфер Време е...

  Latest news