More

    TAG

    им порача Мицкоски на пратениците

    Од утре нѐ чека многу работа, им порача Мицкоски на пратениците

    Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски пред утрешната конститутивна седница на новиот состав на Парламентот, денеска се сретна со пратениците од коалицијата „Твоја Македонија“. „Средба со...

    Latest news