More

    TAG

    Грчката полиција на готовност пред ПАОК - Динамо доби специјална наредба

    Грчката полиција на готовност пред ПАОК – Динамо доби специјална наредба

    ПАОК и Динамо од 18:45 часот во Солун го играат реваншот од осминафиналето на Конференциската лига. Грчката полиција е во состојба на готовност во пресрет...

    Latest news