More

    TAG

    Џим Ретклиф

    Британскиот милијардер Џим Ретклиф сака да го купи Манчестер Јунајтед

    Британскиот милијардер Џим Ретклиф сака да го купи Манчестер Јунајтед, изјави неговиот портпарол за лондонскиот весник „Тајмс“. Неговиот интерес за купување на еден од најтрофејните...

    Latest news