More

    TAG

    Денес и утре стабилно и суво време

    Денес и утре стабилно и суво време, од недела дожд и ветер

    Денеска и во сабота ќе се задржи стабилно и суво време со услови за појава на утринска магла по одделни котлини. Наутро ќе има услови...

    Latest news