More

    TAG

    Дехари падна и заработи тешка повреда на коленото

    Дехари падна и заработи тешка повреда на коленото

    Лоши вести пристигнуваат од Пекинг, откако македонскиот олимпиец Дардан Дехари за време на подготовките за настап на Зимските олимписки игри на тренинг ги скинал...

    Latest news