More

    TAG

    Чулев

    Чулев: Кривична за Спасовски и оставка од Османи

    На вчерашниот протест Оливер Спасовски и неговите партиски пулени, исклучиво раководејќи се од партиски интереси и желба за зачувување на власта по секоја цена,...

    Latest news