More

    TAG

    Челзи ќе игра финале против Палмеирас

    Челзи ќе игра финале против Палмеирас

    Фудбалерите на Челзи успешно ја завршија полуфиналната задача на Светското клупско првенство, совладувајќи го вечерва во Абу Даби саудискиот тим Ал Хилал со минимални...

    Latest news