More

    TAG

    ама ја измамиле

    Скопјанка сакала да му најде работа на синот во Германија, ама ја измамиле

    Скопјанка во полиција пријавила дека е измамена од лице кое се претставувало како посредник за работа во странство, информираше Министерството за внатрешни работи. Според пријавеното,...

    Latest news