More

    TAG

    Али Ахмети го храбри косовскиот премиер

    Али Ахмети го храбри косовскиот премиер

    На средбата со косовскиот премиер Албин Курти во Охрид, лидерот на ДУИ Али Ахмети му порачал на Курти дека има историска шанса што не...

    Latest news