More

    TAG

    62 за брзо возење

    238 сообраќајни прекршоци во Скопје, 62 за брзо возење

    Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (13.02.2022) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територија на град Скопје изречени...

    Latest news