More

    TAG

    3 степени според Рихтеровата скала е регистриран синоќа во Црна Гора

    Земјотрес со јачина од 4,3 степени според Рихтеровата скала е регистриран синоќа во Црна Гора

    Земјотрес со јачина од 4,3 степени според Рихтеровата скала е регистриран синоќа во Црна Гора, соопшти црногорскиот институт за хидрометеорологија и сеизмологија, цитиран од...

    Latest news