More

    TAG

    18-ГОДИШНО МОМЧЕ ОД ТЕТОВО ПРОНАЈДЕНО МРТВО

    18-ГОДИШНО МОМЧЕ ОД ТЕТОВО ПРОНАЈДЕНО МРТВО

    Вчера околу 18.00 часот во СВР Тетово, од Ургентен центар при Клиничка болница Тетово било пријавено дека кај нив бил донесен починат Е.Ш.(18) од...

    Latest news