More

    TAG

    147 санкции за брзо возење

    147 санкции за брзо возење

    Во текот на вчерашниот ден (07.02.2022) Министерството за внатрешни работи спроведе зајакната акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија за санкционирање на возила...

    Latest news