More

  Шокантна снимка од секс во авион е снимена минатиот вторник на утринскиот лет од Лондон до Даблин

  spot_img

  Шокантна снимка од секс во авион е снимена минатиот вторник на утринскиот лет од Лондон до Даблин.

  – Секогаш кога ќе се свртев, гледав енергични движења на седиштата од другата страна. Беше многу очигледно што прават момчето и девојката. Ова траеше околу 20 минути. Едно дете трчаше горе-долу и можеше да види што прават. За мене беше прилично непријатно да седам до брат ми и да морам да посведочам на тоа – изјавила девојката која ја снимила сцената.

  За инцидентот се огласи и Бритиш Ервејс.

  „Нашите колеги од кабинскиот екипаж не беа информирани за никаков проблем за време на летот. Доколку беа информирани, ќе преземеа соодветни чекори за да го решат тоа“, изјави портпаролот на компанијата.

  Полицијата неодамна приведе млад човек и девојка откако биле фатени како имаат секс во тоалетот на авионот! На видеото се гледаат други патници на летот од Лутон како врискаат шокирани откако член на екипажот на „EasyJet“ ја отвори вратата од тоалетот и затекна експлицитна сцена.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img