More

  Позната водителка открива каква е Џенифер Лопез кога ќе се изгаснат камерите

  spot_img

  Поранешната водителка на The View, Меган Мекејн тврди дека на Џенифер Лопез била многу непријатна кога гостувала во нејзината емисија.

  За време на една епизода од нејзиниот подкаст, Меган, која беше домаќин на емисијата The View од 2017 до 2021 година, се присети на средбата со славната холивудска пејачка.

  – И јас ги делам сличните негативни приказни, мислам, како и целиот свет. Всушност, сега се чувствувам лошо бидејќи доаѓаме до точка кога Џеј Ло се малтретира. Но, таа е само многу непријатна личност – рече Мекејн.

  Таа се присети како Џеј Ло на сетот за шоуто ја донела „најголемата придружба“ што некогаш ја видела.

  – Таа има поголем тим од Ким Кардашијан и од претседателот на Америка. Едноставно, не разбирам зошто е потребно сетото тоа – вели Меган Мекејн

  -Не мора секогаш да бидете слатки, иако беше изненадувачки колку луѓето како Ким Кардашијан можат да бидат слатки. Но, кога доаѓаш во емисија и твојот дел во неа трае 10 минути… Само глуми додека не ги издржиш тие 10 минути – вели водителката.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img