More

  „Плод на најголемата љубов што сум ја почувствувала во животот“

  spot_img

  Брачната двојка Мина Наумовиќ и Огњен Амиџиќ пред нешто повеќе од еден месец добија син, а сега убавата водителка објави негови фотографии и испрати емотивни зборови.

  Синот Перун очигледно стана центар на нивниот свет, особено на Мина, која сега почна да објавува и нецензурирани фотографии од него на Инстаграм, а вчера била особено емотивна.

  – Додека бев бремена, мајка ми ми раскажуваше за тоа како сè што сум чувствувала е бледо во споредба со љубовта што допрва ќе ја почувствувам – почнала Мина, а потоа продолжила:

  – И сега знам за што зборуваше. Мојот Перушка е плод е најголемата љубов што сум ја почувствувала кон маж во мојот живот и тој веќе ја има насмевката на татко му. Среќна сум и неконтролирана.

   

  Да потсетиме дека Мина и Огњен се венчаа во тајност, а таа потоа го зеде неговото презиме, кое неодамна го потврди. И двајцата уживаат во одгледувањето на синот и секојдневно ги следиме нивните објави кои покажуваат колку го сакаат новородениот син, но и колку се обожаваат.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img