More

  Педофил нападнал малолетничка во тоалет во угостителски објект во Бар

  spot_img

  Црногорската полиција во Бар упасила 56-годишен маж поради сомнение дека сторил кривично дело недозволена полова активност, на штета на малолетно лице.Управата на полицијата, се сомничи дека И.С. на 28 јули околу 16,00 часот, во угостителски објект во Бар, во тоалет кабина внел малолетна странска државјанка и против нејзина волја ја допирал по интимните делови.

  Осомничениот е спроведен кај државниот обвинител на Основното државно обвинителство во Бар, кој му одредил мерка притвор се додека не биде изведен пред надлежниот судија за истрага.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img