More

  Обожавателите ја задеваат Џенифер Хадсон дека не треба да излегува со познат актер

  - Advertisement -

  Повторно станаа актуелни гласините дека американскиот рапер и актер Комон и актерката и пејачка Џенифер Хадсон се во романтична врска.

  Тоа на Инстаграм го иницирала самата 41-годишна Џенифер Хадсон, која на раперот му го честитала 51-виот роденден.

  Таа во честитката ги покани сите да се придружат на честитката до „легендата на Чикаго и хип хопот, единствената и единствена заедничка“. Хадсон објави и групна фотографија, на која љубезно се насмевнуваат еден на друг.

  Роденденското момче на социјалната мрежа и се заблагодари на Џенифер Хадсон.

  Нивната размена на честитки и слатки зборови не им се допадна на сите обожаватели на познатата пејачка. Многумина се расправаа со ѕвездата во коментарите дека не треба да се гледа со легендата на хип хопот, бидејќи тоа не е најдобриот избор. Некои дури го означија Common како емоционално недостапен.

  „Нејзиното ново момче? Се надевам дека не, тие можат подобро. Не ме сфаќајте погрешно, тој е добар човек, но не се обврзува и многу пати ги повредил другите. Но, се најдобро“, гласи еден од коментарите.

  „Тој човек има проблеми со посветеноста, те молам немој да му бидеш вкрстена загатка“, се согласи друга личност.

  Комон, чие вистинско име е Лони Рашид Лин, последен пат беше поврзан со Тифани Хадиш минатото лето. Таа раскина во ноември 2021 година.

  Тој беше поврзуван со голем број познати жени, меѓу кои пејачката Ерика Баду, актерката Тараџи П. Хенсон, тенисерката Серена Вилијамс…

  Актерот од врската со Ким Џонс ја има 26-годишната ќерка Омоје Асато Лин.

  Хадсон беше свршена за Дејвид Отунго, со кој го има 13-годишниот син Дејвид Џуниор.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img