More

  Не се изложувајте на сонце, пијте течности

  spot_img

  Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од променлив правец, информираше УХМР.

  „Во Скопје сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од југоисточен правец“, се вели во соопштението.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img