More

  Маж избоден со шрафцигер во Кикинда, осомничениот уапсен

  spot_img

  Маријан Д.(42) бил избоден во понеделник околу 21.20 часот на сред улица во Нови Милошево кај Кикинда, дознава Блиц.

  Се сомнева дека Милан М.(63) го нападнал и со шрафцигер го прободел во стомакот.

  Повредениот маж сопругата го пренела во болницата Кикинда.

  Полицијата веднаш реагирала и во полициска станица го привела Милан М.

  Обвинителството е известено, пишува Блиц.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img