More

  Познатата инфлуенсерка Каја го запали Инстаграм со својата убавина рекламирајќи наочари Gucci

  spot_img

  Што мислите на кого поубаво му стојат наочарите за сонце?Инфлуенсерката Каја вчера на својот инстаграм профил ги покажа своите нови модни наочари од марката Gucci. Каја е секогаш во тренд со модата. Таа внимава на секое парче облека и кај неа мора се да биде под конец. Инаку овие наочари имаат навистина интересен облик и боја. Цеца и Бијонсе ги имаат истите. Што мислите на кого поубаво му стојат наочарите за сонце?Нема достапен опис.Нема достапен опис.Нема достапен опис.Нема достапен опис.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img