More

  Гир риг: Време е за роденденски попусти во знак на нашиот 29-ти роденден

  spot_img
  Време е за роденденски попусти во знак на нашиот 29-ти роденден. 🎈 Речиси три децении вие ни ја давате вашата доверба, а ние најквалитетното од мебелот и заедно создаваме среќа во вашите домови! За вас подготвивме цела недела на големи попусти и подароци! Кујни по мерка, цел асортиман на Happy House, гарнитури, фотелји, трпезариски сетови, клуб маси, плакари. 👍
  🎁 Подарок комода Лана 2К3Ф за сите нарачки над 120.000 денари
  🚚 Бесплатна достава за сите нарачки.
  📍 Гир Риг Охрид, Гир Риг Битола, www.girrig.mk
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img