More

  Ела Дворник провоцираше на црвениот тепих

  spot_img

  Ела Дворник беше присутна на настанот на Куќата на славните, а нејзиното појавување предизвика лавина реакции.

  Неодамна во медиумите одекна веста дека Ела Дворник, ќерката на починатиот пејач Дино Дворник и британскиот претприемач Чарлс се разведуваат.

  Додека се пишува за нејзиниот љубовен крах, Ела се појави на настанот во Куќата на славните и привлече огромно внимание со провокативната комбинација.

  Таа на црвениот тепих прошета без долна облека. Носеше долг зелен фустан, кој всушност малку покриваше. Шлицот на колкот откри дека таа не носи гаќички, додека нејзиниот гол грб откри дека не носи ниту градник. Наместо долна облека, таа носеше невидливи лепенки.

  – Годинава носам гаќи, но овојпат беше многу интересно да се најдат – рече Ела Дворник.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img