More

  Џенифер Лопез во новиот спот им го помати умот на мажите

  spot_img

  Џенифер Лопез која на овогодишното доделување на Златните глобуси на црвениот тепих прошета без сопругот Бен Афлек и сите ги засени во розовиот фустан, а потоа одговараше на прашањата на Марк Малкин и стана хит на социјалните мрежи, го објави спотот за песната „Can’T Get Enough“.

  Латино дивата и горда мајка на две деца – близнаците Ема и Марк, ги покажа стомачните мускули на 55 години, на кои можат да и позавидат многу помлади колешки.

  Џенифер во спотот танцува во свој стил, сменила неколку сексапилни комбинации, а веќе на самиот почеток, нејзините верни обожаватели останаа без текст.

  Џенифер се тркала во кревет, на себе не носи ништо, па дури ниту долна облека. Едвај е покриена со проѕирна наметка, па малку нешто останало скриено.

  Поради сцената во која во бикини и високи потпетици скокнува од балкон и се спушта низ јаже, сите ги остави без текст.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img