More

  Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид, откако е донесено во неконтактибилна состојба

  spot_img

  Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид, откако е донесено во неконтактибилна состојба.

  Случајот во полицијата бил пријавен вчера во 08.10 часот.

  -Бебето претходно со Итна медицинска помош било донесено во неконтактибилна состојба – изјави портпаролот на охридската полиција Стефан Димоски.

  Полицијата извршила увид, а по наредба на јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img