More

  Дали фронтменот на Maroon 5, Адам Левин навистина ја преминал границата?

  spot_img

  Дали фронтменот на Maroon 5, Адам Левин навистина ја преминал границата?
  Пред неколку дена протекоа наводи дека Адам Левин ја преминал границата во бракот со Бехати Принсло.

  Фронтменот на Maroon 5 одговори на обвинувањата, веднаш ја демантираше аферата, но призна дека ја преминал границата кога имал несоодветни разговори со други жени. Извор близок до пејачот открил за People дека и покрај тврдењата дека имал афера, Адам Левин инсистира и се колне дека ништо физичко не се случило. „Тој пишуваше пораки и флертуваше со три жени. Еден од нив конкретно рече дека имаат физичка врска, но тој целосно им го негира тоа на своите пријатели“.

  Што се однесува до тоа зошто пејачот флертувал надвор од бракот, изворот вели дека тој сака женско внимание. „Му се допадна вниманието, му се допадна повеќе од повеќето. Тој додава дека ѕвездата била изолирана за време на епидемијата, но тој и неговата сопруга не раскинале и не направиле пауза.

  Обвинувањата за изневерување беа неконтролирани откако Самнер Строх почна да тврди на TikTok дека имала едногодишна врска со Адам. Таа не ги прецизираше датумите на наводната врска, но сподели снимки од нивните разговори и порака што тој наводно и ја испратил во која ја прашува дали ќе биде во ред со тоа да го именува детето што го очекува со сопругата Самнер. Во брак од 2014 година, Левин и Принсло се родители на Дасти Роуз и Џио Грејс, а неодамна објавија дека нивното семејство ќе расте. По неа се јавија уште две жени, кои ги открија и наводните пораки кои наводно им ги праќал рокерот.

  Во изјавата објавена на Инстаграм, Левин се осврна на гласините, пишувајќи: „Многу се случуваат во моментов околу мене и сакам да ја расчистам вревата. Јас користев слабо расудување за да зборувам со кој било освен со мојата сопруга во врска со какво било флертување. Немав афера, но сепак ја преминав границата во жален период од мојот живот“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img