More

  Актерката ги изненади фановите на Инстаграм

  spot_img

  57-годишната Салма Хајек ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм кога објави фотографии на кои е целосно гола.

  Салма објави фотографии кои се снимани во минатото, но сепак со овој потег ги воодушеви фановите од кои доби само комплименти и поситивни коментари за изгледот.

  – Некои велат дека не треба да се гледа назад, но понекогаш тоа е најдобрата глетка – изјавила актерката.

  Уживајте:

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img