Број на текстови објавени денес: 60

Македонија

Македонија

Арсовски: Во Македонски Брод каде огромен број на млади немаат работа и заминуваат од градот, се вработуваат само блиските на функционерите од СДСМ

saso user
Интегрален текст од прес конференција за медиуми на  Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Почитувани, Жариштето
Македонија

Костадинов: Мицкоски да го повика својот братучед од ЕЛЕМ и сите свои роднини да се повлечат од работните места

saso user
Прес конференција, Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ и пратеник Почитувани граѓани, почитувани новинари, СДСМ е против