More

    TAG

    ветровито и студено

    Облачно, ветровито и студено, на планините и снег

    Под влијание на влажна и студена воздушна маса денес времето ќе биде облачно, ветровито и значително постудено со врнежи од дожд, а на планините...

    Latest news