More

    TAG

    Сестрата на севернокорејскиот лидер упати порака до САД

    Сестрата на севернокорејскиот лидер упати порака до САД

    Влијателната сестра на севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун, Ким Јо Џонг рече дека земјата ќе продолжи да гради супериорна и најсилна воена сила за...

    Latest news