More

    TAG

    приведени 5 дилери

    Претрес во Битола, пронајдена дрога, приведени 5 дилери

    На 17.01.2024 во Битола, полициски службеници од криминалистичка полиција при СВР Битола ги лишиле од слобода Б.А.(20), В.Ј.(23), Г.Р.(20), Ј.Д.(20) и еден малолетник, сите...

    Latest news