More

    TAG

    Претседателот на Барселона се нафрли на Реал и судиите: „Срамота на Бернабеу“

    Претседателот на Барселона се нафрли на Реал и судиите: „Срамота на Бернабеу“

    Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта ги коментираше настаните на контроверзниот натпревар помеѓу Реал Мадрид и Алмерија во последното коло од Ла Лига... Во Шпанија продолжува...

    Latest news