More

    TAG

    Меси сака да ја освои Лигата на шампионите со клубот

    Меси сака да ја освои Лигата на шампионите со клубот

    Напаѓачот Лионел Меси не планира наскоро да го напушти Пари Сен-Жермен. Аргентинецот има намера да остане во парискиот клуб барем до Светското првенство во Катар,...

    Latest news