More

    TAG

    Први снимки од земјотресот кој го вознемири регионот

    Први снимки од земјотресот кој го вознемири регионот

    Серија земјотреси утрово ја погодија БиХ. Првиот земјотрес, кој е регистриран во 04:06 часот, бил со јачина од 5,3 степени според Рихтеровата скала, со...

    Latest news