More

    TAG

    направи пресврт и го напушти теренот поради повреда

    Пандев даде гол, направи пресврт и го напушти теренот поради повреда

    Најдобриот македонски фудбалер на сите времиња, Горан Пандев, го постигна својот прв гол како играч на Парма. Пандев попладнево во дуелот со Порденоне од...

    Latest news