16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

The Predator се враќа во акциониот трилер „Prey“

The Predator се враќа во акциониот трилер „Prey“

Триесет и пет години по првиот филм за вонземјанското чудовиште „Предатор“, суштеството повторно е во акција во „Плен“. Во режија на Ден Трахтенберг, „Плен“ е...

Latest news

- Advertisement -spot_img