13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Mасовните протести „Ултиматум – не благодарам“ продолжија и вечерва и покрај невремето што го зафати главниот град.

Mасовните протести „Ултиматум – не благодарам“ продолжија и вечерва и покрај невремето што го зафати главниот град

Mасовните протести „Ултиматум – не благодарам“ продолжија и вечерва и покрај невремето што го зафати главниот град. По маршот кој почна од пред Владата, каде...

Latest news

- Advertisement -spot_img