9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

6 навики кои треба да ги избегнувате покрај базен и море доколку сакате убава и здрава коса

6 навики кои треба да ги избегнувате покрај базен и море доколку сакате убава и здрава коса

Косата лесно може да остане мека и сјајна во лето, доколку успеете да избегнете некои слаби (и вообичаени) навики, како што препорачуваат експертите. Кога летото...

Latest news

- Advertisement -spot_img