20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

49 бизнисмени ги завршија школите на Стопанската комора

49 бизнисмени ги завршија школите на Стопанската комора

Вкупно 49 учесници од 35 мали и големи компании, преку 14 модули ги завршија школата за бизнис лидери и школата за развој на мали...

Latest news

- Advertisement -spot_img