7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

460.000 луѓе во земјава скенираат сметки

460.000 луѓе во земјава скенираат сметки

Преку мерката мој ДДВ во изминатите три години се вратени 4,2 милијарди денари, или близу 68,3 милиони евра, информира директорката на УЈП Сања Лукаревска...

Latest news

- Advertisement -spot_img