-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

236 санкции за брзо возење

236 санкции за брзо возење

Во текот на вчерашниот ден (09.02.2022) Министерството за внатрешни работи спроведе зајакната акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија за санкционирање на возила...

Latest news

- Advertisement -spot_img