-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

2 према 1 за Луксембург во гости

2 према 1 за Луксембург во гости

Македонската женска фудбалска репрезентација доживеа пораз со 2:1 на денешното гостувањето во Луксембург во рамките на квалификациите за Светското првенство 2023. Селекцијата предводена од селекторот...

Latest news

- Advertisement -spot_img