2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

124 нови случаи на ковид-19

124 нови случаи на ковид-19, 7 лица го загубија животот

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа, направени се 1.209 тестови, регистрирани се 124 нови...

Latest news

- Advertisement -spot_img