25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Џулија Робертс: Само Клуни беше вистинскиот за новата романса

Џулија Робертс: Само Клуни беше вистинскиот за новата романса

Џулија Робертс, која своевремено важеше за кралица на романтичните комедии, не го отпиша овој жанр, но вели дека долги години едноставно не наишла на...

Latest news

- Advertisement -spot_img