16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Џонсон се повеќе се дружи со војската

Џонсон се повеќе се дружи со војската

Британскиот премиер на заминување Борис Џонсон се повеќе се дружи со војската. Денеска тој на Твитер сподели видео од обука на украински војници во...

Latest news

- Advertisement -spot_img