7.6 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Џони Деп и се одмаздува на поранешната сопруга на многу посебен начин

Џони Деп и се одмаздува на поранешната сопруга на многу посебен начин

Не така одамна Џони Деп беше во правна битка со поранешната сопруга Амбер Херд, а се вели дека токму оваа тема ја допира и...

Latest news

- Advertisement -spot_img