8.9 C
Ohrid
Friday, December 9, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна фотографија на профилот

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна фотографија на профилот

Латино дивата Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и фотографијата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна фотографија. Пејачката...

Latest news

- Advertisement -spot_img