18.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Џафери им наложи на пратениците да не патуваат во јули

Џафери им наложи на пратениците да не патуваат во јули

Претседателот на Собранието Талат Џафери им наложи на пратениците да ги одложат и откажат сите службени и не неопходни приватни патувања во јули за непречено...

Latest news

- Advertisement -spot_img