2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Јован Тозиевски по повод Националниот ден на власите

Честитка од градоначалникот на Општина Ресен, Јован Тозиевски по повод Националниот ден на власите

Почитувани припадници на влашката заедница, дозволете ми да Ви го честитам празникот, Националниот ден на власите кој се одбележува на 23 Мај, денот кога со...

Latest news

- Advertisement -spot_img